|
ADE ART
Informacje o firmie: Biżuteria na najpiękniejsze chwile. Niepowtarzalna i wyjątkowa. Biżuteria, którą sama chętnie noszę - dobrze wykonana i zaprojektowana, trochę klasyczna a trochę nowoczesna albo też taka, jak dzisiejsze czasy - zupełnie zwariowana.
Razem z moimi przyjaciółmi, jubilerami i plastykami tworzymy kolekcję, którą możecie Państwo zobaczyć na naszych stronach. Naszą pasją jest tworzenie rzeczy ładnych i niepowtarzalnych, dla ludzi ceniących sobie unikalność i dobrą jakość.
Gwarantujemy, że każdy wyrób kupiony u nas sprawi Wam dużo radości tak jak i nam, gdy go tworzyliśmy.
Zapraszam do mojego sklepu. Życzę udanych zakupów oraz wielu okazji by wręczać je Waszym najbliższym.
Anna Janicka-Dyląg
Właścicielka Ade Art
Oferta firmy: Pierścionki zaręczynowe, biżuteria na najpiękniejsze chwile. Niepowtarzalna i wyjątkowa, trochę klasyczna, a trochę nowoczesna. Stały nadzór gemmologa.
Dane kontaktowe:
Lokalizacja firmy na mapie: 
|